Про компанію

ПрАТ "Експерт-Капітал" утворено в 2009 році.

Компанія має ліцензії Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) на здійснення брокерських і дилерських операцій з цінними паперами та депозитарну діяльність зберігача цінних паперів.

Компанія виробляє операції на позабіржовому ринку з акціями українських підприємств і брокерські операції з векселями.

ПрАТ "Експерт - Капітал" є членом Фондової біржі "INNEX".

ПрАТ "Експерт-Капітал" має значний досвід роботи з емітентами та має відмінну репутацію. Консалтингова компанія "Експерт-Капітал" пропонує своїм клієнтам послугу дематеріалізація «під ключ» з подальшим переходом на обслуговування зберігачем ЦБ компанії: формування та супровід всіх необхідних документів з моменту прийняття загальними зборами акціонерів рішення про переведення випуску акцій у бездокументарну форму до зарахування акцій на рахунки власників з подальшим обслуговуванням випуску цінних паперів.

Компанія надає акціонерним товариствам інформаційно-консультаційні послуги на всіх етапах переведення випуску акцій у бездокументарну форму.

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи всі особливості, потреби та побажання. А значний досвід роботи і високий рівень кваліфікації фахівців створює комфортні умови обслуговування кожного клієнта.

Головний офіс

Головний офіс ПрАТ "Експерт-Капітал" знаходиться в м. Маріуполь Донецької області.

Спеціалізація підрозділу: операції торговця цінними паперами та надання інформаційно - консалтингових послуг, а так само прийом і обслуговування акціонерів за операціями депозитарної установи.